HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Turizm ve Organizasyon başkenti Antalya’da kurulmuştur, profesyonel ekibi ile bölgesine hakim, uzman, TURSAB’a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) bağlı bir Etkinlik & DMC Firması ve A Sınıfı Seyahat Acentasıyız.

İLETİŞİM

MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ.
Antalya Kurumlar V.D. / V.D.No:621 049 7068
Tursab:AntalyaMirago Turizm - Belge No:9369
Email: info@miragotour.com
Tel: +90 850 455 07 07
Fax: +90 850 455 07 08

Hakkımızda

MİRAGO TURİZM ORGANİZASYON VE ASİSTANS HİZMETLERİ TİCARET AŞ.


Türkiye’nin Turizm ve Organizasyon başkenti Antalya’da kurulmuştur , profesyonel ekibi ile bölgesine hakim , uzman , TURSAB’a (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) bağlı bir Etkinlik & DMC Firması ve A Sınıfı Seyahat Acentasıyız.


AMACIMIZ : Antalya Bölgesindeki 1996 yılından beri mesaimiz ile oluşturduğumuz mesleki deneyim , güvenilir tedarikçi zincirimiz , profesyonel kadromuz ve hacimli iş ilişkilerimiz sayesinde yerli & yabancı müşterilerimize , ihtiyaç duydukları doğru ürünü , doğru fiyata , doğru zamanda sağlamaktadır.


Ayrıca İstanbul , Bodrum , Kapadokya ve Kuzey Kıbrıs’taki güvenilir partnerlerimiz ile Mirago Turizm ekibi olarak performansımızı ve müşteri memnuniyetinizi en üst düzeyde sağlamak için müşterilerimize uzmanlık , yaratıcılık , sistemli çalışma , tasarruf , teknik destek ve doğru lojistik garantisi veriyoruz.


Ekibimiz

  • Orhan Özgen GÖKOĞLU

    Genel Direktör
    ozgen@miragotour.com
    +90 532 2979435
  • Semih TORUNLAR

    Kıbrıs Operasyon Direktörü
    semih@miragotour.com
    +90 532 6437718
  • Umut TUZKAYA

    Bilişim Direktörü
    umut@miragotour.com
  • Serkan KAVAK

    Mice Direktörü
    serkan@miragotour.com
    +90 532 2408980‬
  • Mehtap ALTAY

    Okulgezide.com Satış Yöneticisi
    mgokoglu@miragotour.com
    +90 532 6686156
  • İlknur DURAN

    Mirassist.com Satış Yöneticisi
    ilknur@miragotour.com
    +90 533 2158418
  • Can KOÇOĞLU

    Dijital Pazarlama Yöneticisi
    can@miragotour.com
    +90 533 6991099
  • Damla Eda KANMAZ

    Kıbrıs Operasyon Yöneticisi
    damla@miragotour.com
    +90 533 8205252
  • Efil TUZKAYA

    Muhasebe Finans Yöneticisi
    efil@miragotour.com
    +90 850 4550707
  • Ali Mert AYTAR

    Yazılım Uzmanı
    alimert@miragotour.com
  • Cafer ALTAY

    Antalya Operasyon Asistanı
    cafer@miragotour.com
    +90 850 4550707